Serwis wózków widłowych Śląsk i Częstochowa

Szukasz firmy, która zajmuje się serwisem wózków widłowych na śląsku? Nasza firma ma swoją siedzibę w Częstochowie, ale oferujemy usługi na terenie całego śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na jakość naszych usług.

Serwis wózków widłowych Częstochowa — czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi, jeżeli chodzi o wózki widłowe — serwis zajmuje się wózkami napędzanymi silnikiem diesla, elektrycznym oraz LPG. Nasz serwis wózków widłowych oferuje usługi m.in. z zakresu:

  • Remontu skrzyni biegów/przekładni
  • Remontu układów sprzęgających
  • Remontu silników
  • Naprawy mechanizmów unoszenia
  • Niwelowaniem luzów
  • Uszczelnianiem wycieków
  • Naprawą układu hydraulicznego
  • Usuwanie usterek z układu elektrycznego i hamulcowego

Wyżej wymieniliśmy najpopularniejsze usterki i problemy, z jakimi spotykają się nasi klienci. Jeżeli potrzebujesz innych usług, to skontaktuj się z nami – prawdopodobnie i tak będziemy w stanie Ci pomóc. Oferujemy zarówno serwis stacjonarny wózków widłowych w Częstochowie, jak i serwis wózków widłowych w śląsku z dojazdem do siedziby klienta.

Należy również zaznaczyć, że jesteśmy w stanie rozwiązać problemy z zarówno popularnymi markami takimi jak np. Toyota, Nissan, Mitsubishi, jak i z bardziej egzotycznymi markami wózków widłowych.

Ile trwa naprawa wózków widłowych?

Wielu przedsiębiorców chce wiedzieć, jak długo będą musieli czekać na naprawę wózków widłowych. Wszystko zależy przede wszystkim od rodzaju naprawy, jaką musimy wykonać oraz od tego, czy posiadamy części do wózków widłowych w warsztacie. Jesteśmy jednym z największych importerów części do wózków widłowych w Polsce, więc zwykle brak części nie jest problemem, jednak gdy awaria dotyczy bardziej egzotycznych modeli lub jest nietypowa, to możliwe, że będziemy musieli zamówić części.

O przewidywanym czasie naprawy wózków widłowych powiadamiamy naszych klientów jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Ile kosztuje serwis wózków widłowych?

Zastanawiasz się, ile kosztuje serwis wózków widłowych? Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na darmową wycenę. Koszt naprawy każdego wózka widłowego, bez względu na jego rodzaj jest wyceniany od razu po tym, jak trafi do naszego warsztatu. Należy podkreślić, że wycena kosztów serwisowych nie zobowiązuje Cię do skorzystania z usług. Współpraca z naszym serwisem wózków widłowych w Częstochowie jest przejrzysta od początku, do końca.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego po zakończeniu prac klient otrzymuje od nas gwarancję na wykonaną usługę. Oczywiście oprócz gwarancji otrzymuje również pełen protokół wykonywanych usług serwisowych.

Dlatego, jeżeli potrzebujesz serwisu wózków widłowych na śląsku, to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, albo po prostu zadzwoń.