UDT wózki widłowe i ich konserwacja

Posiadanie wózków widłowych w firmie wiąże się z koniecznością rejestracji każdego widlaka w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT). Niestety wszystkie formalności potrafią być bardzo męczące. Przygotowaliśmy rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą przyspieszyć ten proces.

Dlaczego UDT rejestruje wózki widłowe?

Urząd Dozoru Technicznego kontroluje widlaki, ponieważ jeżeli będą one w złym stanie technicznym, to będą stanowiły zagrożenie zarówno dla operatorów wózków widłowych, jak i osób w otoczeniu.

Nasza firma oferuje pomoc, przy rejestracji wózków widłowych w UDT pomagamy np. w zdobyciu dokumentacji techniczno-ruchowej pojazdu, która jest niezbędna do rejestracji wózka widłowego. Ponadto zapewniamy konserwatora wózków widłowych, który jest niezbędny podczas badania stanu technicznego pojazdu. Możemy też przed zgłoszeniem widlaka do UDT zrobić przegląd i naprawić ewentualne wady techniczne pojazdu.

Oczywiście nasza pomoc nie ogranicza się tylko do tego — oferujemy również serwis wózków widłowych i pomagamy w ich odpowiedniej eksploatacji.

W czym pomoże konserwator wózków widłowych?

Konserwator wózków widłowych dba o to, żeby pojazdy były utrzymane w odpowiedniej kondycji. Dba on o regularne przeglądy pojazdu i prowadzi dokumentację techniczno ruchową urządzenia. Konserwator wózków widłowych podczas przeglądu ocenia czy z pojazdu można korzystać dalej.

W naszej firmie oczywiście posiadamy konserwatorów wózków widłowych, które mogą przeprowadzić taki przegląd i dodać odpowiedni wpis do dokumentacji techniczno-ruchowej pojazdu. Jeżeli chcesz skorzystać z usług naszego konserwatora, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wcześniej uzgodnisz termin wizyty.

Masz inne problemy z UDT?

Wielu przedsiębiorców próbuje na początku zajmować się sprawami związanymi z UDT, wózkami widłowymi na własną rękę. Niestety bardzo często prowadzi to do różnych kłopotów i problemów. Jeżeli znalazłeś się w problematycznej sytuacji, to skontaktuj się z nami. Posiadamy duże doświadczenie, jeżeli chodzi o serwis wózków widłowych, czy też załatwianie różnych kwestii z urzędem dozoru technicznego.

Natomiast jeżeli chcesz uniknąć problemów, to skontaktuj się z nami, zanim rozpoczniesz proces rejestracji wózków widłowych w UDT. Nasza firma oferuje pomoc w tym zakresie, dzięki której proces rejestracji przebiega szybko i sprawnie. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie, które nie będzie powodowało opóźnień w rozpoczęciu eksploatacji wózka widłowego i pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu.

Jeżeli natomiast chcesz pominąć całkowicie konieczność wchodzenia w kłopotliwe relacje z UDT, to rozważ skorzystanie z naszej oferty wynajmu wózków widłowych. Wtedy wszystkie formalności związane z eksploatacją pojazdu spoczywają na naszej głowie, a Ty po prostu wykorzystujesz widlaki w swojej firmie.