wynajem podnośników nożycowych i koszowych

Firma Centrum Serwisowe Wózków i Maszyn CSWiM Częstochowa oferuje wynajem zwyżek, oraz podnośników nożycowych na terenie śląska i nie tylko.
Podnośniki nożycowe są maszynami niezwykle pomocnymi dla prac na wysokościach jak np. malowanie obiektów, czy montaż oświetlenia itp. Wynajem zwyżki daje wymierne korzyści finansowe dla firmy korzystającej z usługi, przede wszystkim wyklucza konieczność zakupu własnej maszyny. W celu otrzymania oferty należy podać podstawowe dane potrzebnego urządzenia, oraz okres najmu, a nasz pracownik wyliczy najbardziej korzystną stawkę. Do korzystania z oferty zachęcamy również osoby prywatne, które planują odnowienie elewacji, czy montaż nowego oświetlenia na wysokościach.

Zastosowanie podnośników

Wynajmowane przez nas maszyny znajdują zastosowanie przy każdej pracy, którą należy wykonać na dużej wysokości nie tylko w sposób precyzyjny, ale także za zachowaniem bezpieczeństwa oraz wygody pracowników. Na podnośniki koszowe chętnie decydują się firmy, których specjalizacją są prace alpinistyczne, takie czyszczenie elewacji, malowanie elewacji, wycinka drzew oraz mycie okien. Ponadto maszyny wynajmujemy także przedsiębiorstwom działającym w branży budowlanej, remontowo-budowlanej, energetycznej oraz instalacyjnej. Usuwanie połamanych gałęzi, montaż siatek przeciw ptakom, odśnieżanie dachów, naprawa rynien, montaż reklam i oświetlenia – wszystkie te prace można wykonać szybko i zarazem bez problemu właśnie dzięki naszym podnośnikom koszowym (nożycowym i teleskopowym), które czekają na wynajem.

Podnośnik nożycowy a koszowy

W ofercie ruchome podesty dostępne są w kilku wariantach. Ich zastosowanie jest tak samo szerokie, maszyny różnią się jednak od siebie budową. Mianem podnośnika koszowego nazywamy każdą maszynę, na którą składa się podest wraz z mechanizmem podnoszącym. Ten może różnić się w zależności od modelu. Najczęściej wybierany podnośnik nożycowy tworzą skrzyżowane ramiona wraz z podestem. Konstrukcja jest dzięki temu stabilna, a zarazem na tyle kompaktowa, że zajmuje niewiele miejsca. Z tego względu jest chętnie wybierana przez firmy budowlane, które prowadzą prace zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. W ofercie posiadamy również modele teleskopowe i teleskopowo-ramienne zbudowane z kilku wysuwających się z siebie członów. Maszyna taka zajmuje więcej miejsca, ale jednocześnie zapewnia lepsze dojście do trudno dostępnych miejsc.

Szybkie zapytanie o wynajem podnośnika